Nowa współpraca radia po piątej

Redakcja

Updated on:

Miło mi poinformować że Radio Po 5. nawiązało współpracę z polską firmą Sarmatia Digital, reprezentowaną przez jej właściciela Lecha Wasilewskiego.

Początkowo nasza współpraca miała dotyczyć jedynie stworzenia powiązanego z radiem portalu informacyjnego. Jednak od słowa do słowa, od rozmowy do rozmowy coraz bardziej okazywało się że możemy pójść kilka kroków dalej.

Lech mieszka obecnie w Polsce jednak przez kilka lat przebywał w USA. Poznał doskonale amerykańską rzeczywistość i potrafi wiele spraw oceniać przez jej pryzmat. Jednocześnie fakt że mieszka obecnie w Polsce nada naszemu radiu bardziej transatlantycki charakter.

W Radiu Po Piątej będzie odpowiadał za administrację niniejszego portalu informacyjnego, współpracę z naszymi ekspertami, a także będzie prowadził cykl felietonów i audycji “Ślady na piasku” z którym ruszamy już niebawem.

Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyczyni się do poszerzenia naszej oferty zarówno w wymiarze praktycznym (portal informacyjny, rozmowy z ekspertami) jak i w wymiarze radiowym…a kto wie może nawet w wymiarze duchowym 🙂

Zapraszam serdecznie
Marcin Kania